Sezoni 4 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 4

26410

Krishtlindjet janë afër, por problemet nuk kanë të mbaruar. Ragnar afrohet me një skllave, Jidun. Në lojë futet edhe një mbret tjetër që do të marrë fronin e Norvegjisë.