Sezoni 4 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 5

15548

Pasi një koleksionist makinash klasike vritet, Lucifer dhe Chloe kërkojnë fajtorin, si dhe përpiqen të përmbyllin disa gjëra në marrëdhënien e tyre.