Sezoni 4 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 5


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 5

2723


Zeynepi i tregon Hakanit një vizion të së ardhmes, por ajo fsheh një detaj të rëndësishëm. Vezirja përballet me Okhanin dhe Faysalin duke kërkuar të vërtetën për Harunin.