Sezoni 4 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 6

9076

Kur kthehet në klubin e tij të natës, Ghost-i e gjen veten të bllokuar në një projekt të ri biznesi. Tommy arratiset në Çikago për një takim që merr kthesë. Me lirimin e Ghost-it, Jukebox dhe Kanan-i i rikthehen planit të tyre për të mbajtur peng Tariq-un.