Sezoni 4 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 6

16948

Skuadra e policisë fillon hetimet e saja për çështjen e radhës në një strehë nudiste ndërkohë Luciferi has probleme në ndarjen e jetës personale me atë profesionale, si dhe me personin që ai dëshiron të jetë. Një njeri apo një djall.