Sezoni 4 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 4 – Episodi 6

26206

Mbreti Ekbert vendosi të çojë për pelegrinazh në Romë nipin e tij. Nga ana tjetër Ragnari dhe njerëzit e tij u nisën për në Paris.