Sezoni 4 – Episodi 7 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 7 (I FUNDIT)


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 7 (I FUNDIT)

3012


Rikthimi i Mbrojtësit duket se nuk shkon ashtu siç pritet. Edhe pse duket se lufta ka mbaruar, ai zbulon gjëra që do të ndryshojnë gjithçka që di mbi veten.