Sezoni 4 - Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 7

2193

Omar dëgjon bisedën mes Anderit dhe Patrikut në lidhje me ndjenjat kundrejt tij. Situata mes Arit, Samuelit dhe Guzmanit është shndërruar në një trekëndësh ndjenjash.