Sezoni 4 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 4 – Episodi 7

25694

Vikingët peshojnë disfatën e parë në Paris. Ragnar i shpëton jetën Flokit. Ragnar merr një vendim surprizues.