Sezoni 4 - Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 8

8870

Ghost bashkëpunon me Tommy-n për të pastruar vendin e biznesit të tij të mbushur me banda. Organizata e Tommy-t fillon të humbasë stabilitetin. Tariq afrohet me disa shokë të vjetër.