Sezoni 4 - Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 9

8867

Kur Ghost kupton se po shfrytëzohet, ai fillon të luajë pistë. Pas takimit me shefen, Angela kërkon mundësitë e tjera. Tommy merr provat që ndryshojnë raportin me nënën e tij. Dhe me njerëzit që e ndjekin, Tariqu thur një plan.