Sezoni 5 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 1

11946

Luciferi dënon një viktimë vrasjeje që e lidh atë me Chloen teksa ajo dhe Maze hetojnë vrasjen. Amenadieli në krye të klubit Lux përpiqet të bëjë mirë, ndërsa Linda kërkon të bëhet mamaja e një gjeniu.