Sezoni 5 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 1

9469

James "Ghost" St. Patrick formon një aleancë të rrezikshme me Tommyn dhe me armikun e vdekshëm, Kananin. Angela është e implikuar në vrasje dhe i kthehet një aleati të pamundur. Tasha përgatit LaKeishan për të mbrojtur Tariqun.