Sezoni 5 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 5 – Episodi 10

19711

Një fat i tmerrshëm bie mbi Kattegat si pasojë e gjakderdhjes, por ndërsa ushtria e mundur ikën prej fitimtarëve, një luftëtar legjendar kthehet në shtëpi.