Sezoni 5 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 10

8988

Skuadra Flash duhet të ndalojë një keqbërëse të re, e njohur si Silver Ghost, shumë e zonja në përdorimin e mjeteve motorike. Ndërkohë, Caitlini dhe Cisco diskutojnë krijimin e mundshëm të një kure për njerëzit meta.