Sezoni 5 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 10

1528

Lucifer, Chloe dhe pjesa tjetër e ekipit këndojnë dhe kërcejnë në skenën e krimit ndërkohë që merren me zbulimin e çështjes.