Sezoni 5 – Episodi 11 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 11

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 11

14034

Ivar kurorëzohet mbreti i ri në Kattegat në kohë për të mirëpritur kthimin e Rollos. Bjorn, Lagertha dhe Ubbe duhet të mbështeten tek një aleancë e rrezikshme për të mbijetuar.