Sezoni 5 – Episodi 11 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 11

8575

Nora plagoset rëndë gjatë një beteje me Cicadan dhe për shkak të fuqive të tij, shërimi i saj nuk po funksionon. Barry dhe Iris janë të frikësuar për të ardhmen e vajzës së tyre ndërsa një Flash i tërbuar përballet me Cicadan në një betejë të ashpër.