Sezoni 5 – Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 12

13379

Bjorn, Ubbe dhe Lagertha perballen me nje rruge te panjohur, besnikeria e Heahmundit vendoset ne prove, Floki lufton per te kuptuar deshiren e Zotave ne Islandë.