Sezoni 5 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 13

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 13

13136

Heahmund duhet të bindë mbretin Alfred që veprimet e tij janë në mbrojtje të mbretërisë. Ubbe dhe Torvi ndihmojnë në fuqizimin e Vikingëve por jo të gjithë nga kampi i Vikingëve i mbështesin. Një tjetër person zhduket në Islandë.