Sezoni 5 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 13


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 13

1420

Linda ndjek një person natën, por gjërat nuk përfundojnë mirë dhe kjo ndjekje bëhet pjesë e çështjes që Chloe dhe Luciferi po hetonin. Amenadieli fillon përgatitjet për të qenë Zoti i ri.