Sezoni 5 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 5 – Episodi 14

12790

Mbreti Harald dhe ushtria e tij i afrohen Wessexit ndërkohë që Aethelred do marrë një vendim të rëndësishëm për fatin e vëllait të tij.