Sezoni 5 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 14

3181

Luciferi dhe Detektivja po hetojnë një vrasje në akuariumin e qytetit. Ati po konsideron seriozisht daljen në pension dhe emërimi i pasardhësit të tij, ngre shumë kontradita mes vëllezërve dhe motrave.