Sezoni 5 – Episodi 15 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 15

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 5 – Episodi 15

12551

Peshkopi Heahmund është i mbushur me faj ndërkohë që lufton për të hequr dorë nga mëkatet dhe pasionet e tij. Vikingët përplasen me Saksonët në betejë ku humbet një figurë kryesore.