Sezoni 5 – Episodi 15 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 15


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 15

1296

“Vërtet kështu do të përfundojë?”. Luciferi përpiqet të fitojë votat e engjëjve, por një rrjedhë e papritur ngjarjesh dhe një vdekje e menjëhershme sugjerojnë se lufta është gati të fillojë...