Sezoni 5 – Episodi 16 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 16

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 5 – Episodi 16

12271

Bjorn realizon një nga ëndrrat e Ragnarit. Ivar zhvillon një plan të ri për Kattegatin. Një mysafir vjen në komunitetin e Islandës në gjendje të mjerueshme. Mbreti Alfred përballet me kërcënimin më të madh.