Sezoni 5 – Episodi 17 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 17

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 5 – Episodi 17

12557

Një ndryshim i papritur në komunitetin e Flokit e bën atë të pafuqishëm dhe dyshues. Mbreti Alfred përballet me Judithin. Bjorn duhet të bëjë një marrëveshje me Haraldin. Wessex është përsëri i kërcënuar nga forcat Vikinge, por kush do e drejtojë ushtrinë Saksone për të mbrojtur mbretërinë?