Sezoni 5 – Episodi 17 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 17


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 17

8434

Skuadra Flash zbulon se e Vickie Boleni është në rrezik dhe ata luftojnë me kohën për ta shpëtuar. Ata zbulojnë se ajo është një njeri meta që i fsheh aftësitë nga familja e saj. Ndërkohë që Sherloque zbulon sekretin e Noras.