Sezoni 5 – Episodi 18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 18

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 18

12051

Hvitserk vendoset përpara provave të mëdha. Floki bën një zbulim të mahnitshëm. Freydis i jep Ivarit një surpirizë. Ubbe bën negociata me tre mbretërit danezë që kanë vendosur ushtritë e tyre në Reading, por negociatat mund të kenë përfundim të përgjakshëm.