Sezoni 5 – Episodi 18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 18

7930

Pasi zbulon që Nora po bashkëpunon me Thawnin, Barry dhe Nora përdorin mënyra të ndryshme për t'u afruar me vajzën e tyre. Skuadra Flash nuk ka më besim tek Nora kështu që lexon ditarin e saj për të zbuluar se si filloi të bashkëpunojë me armikun më të madh të skuadrës.