Sezoni 5 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 2

20301

Haraldi mundohet të tundojë Lagerthan me martesë në këmbim të aleancës. Mbreti i ri i sapo-kurorëzuar bashkon forcat me peshkopin Heahmund kundër vikingëve.