Sezoni 5 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 2

11147

Barry dhe skuadra Flash gjurmojnë një Meta që vjedh armë të teknologjisë së lartë, për t'u ndeshur kështu me një armik të ri të quajtur Gjinkalla, i cili po gjurmon të njëjtin Meta, me synime të neveritshme.