Sezoni 5 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 2

9131

Familja e St. Patrick-ut vajton për Rainën, ndërsa zyra e AUSA-s diskuton shkatërrimin e "Ghost"-it, duke i dhënë fund karrierës së Angelës. Tate shfrytëzon vdekjen e Rainës për përfitime. Dreja ruan rregullin brenda organizatës së tij.