Sezoni 5 – Episodi 20 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 20


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 20

7910

Barry vazhdon të luftojë me ndjenjat e tij për tradhtinë e Noras, Brie Larvan, Joss Jackam dhe Peter Merkel kthehen në qytetin Central. Cisco merr një vendim të guximshëm.