Sezoni 5 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 3

2712

Një tradhti dhe një emergjencë e kapin Sierran në befasi. Palermo përgatit skuadrën ndërsa ushtria u afrohet atyre.