Sezoni 5 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 3

19795

Festimet pezullohen pas betejës në Jork; djemtë e Ragnar Lothbrok përballen me njëri-tjetrin, ndërsa tensionet arrijnë një nivel të lartë. Secili është i detyruar të zgjedhë një rrugë..