Sezoni 5 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 4

2347

Ndërkohë që jeta e Helsinkit është në rrezik, hajdutët kryejnë një kundërsulm të fshehtë. Berlini dhe djali i tij kryen grabitjen e tyre të parë së bashku.