Sezoni 5 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 5 – Episodi 4

19209

Bjorni njihet me sunduesin e Siçilisë. Në Kattegat, Lagertha dhe Ubbe lidhin aleancë. Ivari dhe Hvitserk vazhdojnë konfliktin me saksonët.