Sezoni 5 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 5

10699

Maze dhe Linda gjenden në dy anë të kundërta të një problemi. Lucifer-i përpiqet të afrohet me Chloe-n e cila ndihet e humbur pas rrëfimit të Michael-it.