Sezoni 5 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 5PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Sezoni 5 – Episodi 5

5303

Ndërkohë që i gjithë grupi përpiqet të përballet me sulmin ushtarak, përmes një kundërsulmi, shumë jetë do të jenë në rrezik. Tokyo kujton edhe një herë hyrjen e saj të zhurmshme dhe shndërrimin në atë që është sot... 5 SERITE E FUNDIT TE SERIALIT DALIN ME 3 DHJETOR!