Sezoni 5 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 5 – Episodi 5

19360

Ivari përballet me peshkopin Heahmund. Floki rikthehet në Kattegat. Bjorni gjen një mikpritje të madhe në Afrikën e Veriut.