Sezoni 5 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 6

19439

Lagertha është tradhtuar dhe Bjorn duhet të gjejë një mënyrë për të mbështetur mbretëreshën e shqetësuar; Floki dhe njerëzit e tij arrijnë në vendin e kërkuar por nuk është ashtu si e mendonin.