Sezoni 5 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 6

9572

Caitlyn bashkohet me babanë e saj, por Cisco dyshon se gjërat nuk janë ashtu si duken. Ralph bashkohet me Cecile për të mësuar se kush ishte lënduar ditën e rrëzimit të satelitit. Nora dhe Sherloque përpiqen të gjejnë pjesën kryesore të satelitit.