Sezoni 5 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 7

12671

Pasi një DJ i famshëm vritet në skenë, Chloe kërkon të gjejë vrasësin ndërkohë Luciferi përpiqet të mbajë larg xhelozin e tij nga ish I dashuri saj. Amandiel praktikon të qënurit prind. Dan zbulon diçka shqetësuese.