Sezoni 5 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 7

18963

Bjorn kthehet në Kattegat dhe mëson se beteja do të ndodhë pas dy hënave të plota. Ivari duhet të vendosë nëse mund të besojë armikun e tij të mëparshëm.