Sezoni 5 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 7

9554

Një tjetër keqbërës manipulues i motit shfaqet në qytetin Central. Nora shpalos ndjenjat e turbulluara për humbjen e Barryt dhe identiteti i Gjinkallës zbulohet.