Sezoni 5 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 5 – Episodi 8

18622

Beteja e Kattegatit fillon. Ndërkohë që dy ushtritë rreshtohen për të luftuar, Ushtria e Madhe e Ivarit duhet të vendosë nëse do bëjë luftë apo paqe. Floki ka konflikte me disa prej anëtarëve të grupit të tij.