Sezoni 5 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 8

9443

Barry dhe skuadra Flash krijojnë një plan për të ndaluar Gjinkallën. Prandaj, Barry dhe Nora do kthehen pas në kohë për të marrë disa pjesë të nevojshme. Ndërkohë, Sherloque fillon të dyshojë te Nora, dhe Caitlini bëhet pikë kyçe për të mposhtur Gjinkallën.