Sezoni 5 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 9

1718

Me ardhjen e Zotit në Tokë, organizohet një darkë familjare mes Luciferit, Michaelit, Amenadielit dhe Lindës. Gjatë hetimit të një çështjeje, Luciferi zbulon disa gjëra që i lidh me marrëdhëniet e tij me familjen, por edhe me Chloen.