Sezoni 5 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 9

19467

Liderët e ushtrive shikojnë mundësitë e tyre në përfundim të betejës. Në kampin e Flokit, të gjitha shpresat për të bashkuar komunitetin shkatërrohen kur ndodh një tragjedi.